NATALIA BOGDALIKOVA

       Natália sa venuje Joge od svojho vyše dvojročného pobytu v Lisabone (2006). Na Slovensku vedie lekcie od Mája 2009. Od roku 2008 sa pravidelne každú sezónu vracia do Indie v rámci prehlbovania svojej praxe a poznatkov. Jej učiteľom je Sarath Jois v KPJAYI (Sri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute) Mysore, India a Rolf and Marci Naujokat, Goa.

Jej zameraním je Ashtanga Yoga a AcroYoga, ktorú študuje od roku 2009. Jej učiteľom je Jason Nemer, spoluzakladateľ tejto praxe. 2.stupeň učiteľskej autorizácie pre Acro Yogu dosiahla v apríli 2014, 1.stupeň v auguste 2012 v Kalifornii.

Natália tiež pôsobí a učí na medzinárodných workshopoch a festivaloch napríklad v Lisabone, idanha-a Nove, Prahe, Sofi, Viedni…. Párová akrobacia Nati fascinovala už odmalička a ako teenager sa jej aj venovala. Neskôr sa našla v Joge a keď zistila, že oba elementy, ktoré jej ovplyvnili a naplnili život sa spájajú v tejto jedinečnej praxi AcroYogy. K tomu sa pridružila ajThai Yoga massage, ktorej sa v rámci tejto praxi venuje. Jej hlavným poslaním je podeliť sa o tieto nezabudnuteľné momenty s ľudmi na svojich lekciách, workshopoch a festivaloch. 

Ďalšie certifikáty: Thai Yoga Massage Conservatory certifikát od Michael Buck “Mukti”, 1stupeň Kranio Sakrálnej terapie od Ulrich Hess