Lotus Joga

info.lotusjoga@gmail.com
+421 948 029 480
+421 911 896 896

Lektori

Nati

Ashtanga yoga, Acro yoga, Thai Yoga massage

Jej zameraním je Ashtanga Yoga a AcroYoga, ktorú študuje od roku 2009. Jej učiteľom je Jason Nemer, spoluzakladateľ tejto praxe. 2.stupeň učiteľskej autorizácie pre Acro Yogu dosiahla v apríli 2014, 1.stupeň v auguste 2012 v Kalifornii.

Kami

Ashtanga yoga,

-*-

Michal

Acro Yoga

-*-

Mirka

Ashtanga yoga, Thai Yoga massage

-*-

Visiak

Ashtanga yoga,

-*-

Hanka

Pilates

-*-

Topolský

Yoga aj pre seniorov

Ponúkam jogu v jej jemnejšej, fyzicky menej náročnej podobe, zameranej skôr na precítenie jednotlivých cvičení a vnímanie svojich možností. Charakteristické sú pomalé pohyby v rozsahu momentálnych možností cvičiaceho, vedené z dôrazom na  koordináciu pohybu s prirodzeným rytmom dychu. Zameriavam sa skôr na rehabilitáciu a prevenciu ako na kondíciu.  Od začiatočníkov sa neočakáva kondičná príprava. No pravidelné precvičovanie kostrosvalového aparátu veľmi účinne zvyšujú kondíciu cvičencov. Vybrané zostavy cvikov (ásan) sú vhodné pre všetkých bez rozdielu veku a kondície. Na rozdiel od mnohých systémov cvičení  je pre jogu špecifické, že vytvára priestor aby si mohli zacvičiť aj fyzicky slabší a pohybovo menej zdatní. Jogové cvičenia sa vykonávajú bez zbytočného napätia, zabezpečujú spokojnosť a príjemný pocit, dodávajú cvičencom sebaistotu a sebavedomie.  

Zuzana a YANG

Kaligrafická Yoga, Kaligrafický Qigong, Yoga pre bodyforming, Yoga pre hormonálnu rovnováhu, Protistresový program, Program pre seniorov, Program na boj s rakovinou, Korporátny program, Program pre profesionálnych športovcov, Tréning reflexnej mysle,

-*-