Jogu cvičím od r. 1989 a mám certifikát učiteľa jogy od Slovenskej asociácie jogy. Absolvoval som kurzy jogy podľa Dr. Bhole,  Gítánandu, Jogendra, Kuvalajánandu, Satjánandu, Šívánandu, Iyengara, aj semináre o využití jogy v psychológii, fyzioterapii, rehabilitácii, gynekológii, stres manažmente, športe, práci aj školstve. Učím ju vyše 20 rokov na Slovensku a v Európe.

Absolvoval som trojmesačný študijný pobyt v inštitútoch na liečenie jogou v Indii (Kaivalyadhama Yoga Institute Lonavla, The Lonavla Yoga Institute, Yoga Institute Santa Cruz Bombay, Iyengar R.I.M. Yoga Institute Pune a Osho Ashram Pune) na Grant rektora UK Bratislava.

Získal som na FTVŠ titul PhD: „Vplyv jogových cvičení na zmeny ohybnosti chrbtice, kĺbovej pohyblivosti a  kvality života starších žien“.

Bol som lektorom jogy na UTV UK BA, učil jogu na Právnickej fakulte UK aj externe na VŠMU, FTVŠ UK, FF UK, CHTF STU, fyzioterapeutov na SZU aj na Pedagogickej fakulte UK BA.

Od roku 2004 vediem odborné semináre pre učiteľov jogy v Nemecku.

V roku 2009 som sa stal spoluzakladateľom jogového centra Lotus joga v BA, v roku 2010 odborným garantom jogovej terapie v prvom ajurvédskom medicínskom centre na Slovensku Ayur Ganesh v BA.

V roku 2011som školil belgických učiteľov jogy.

Bol som účastníkom medzinárodných seminárov, konferencií a kongresov s problematikou využitia jogy vo vyššie uvedených odboroch, napr.: Bad Meinberg, Neustadt (Nemecko), Zinal (Švajčiarsko), Praha, Brno, České Budějovice…(ČR).

Vediem súkromné hodiny a špecializované kurzy jogy, napr. na problémy s chrbticou, gravidjoga, očná joga, joga pre seniorov, pre športovcov, manažérov a poskytujem reflexnú masáž na Slovensku aj v zahraničí…