Terapia Tancom, zážitkový seminár: Hranice

Lotus joga, Kuzmányho 4

26.január 2018

 

 

Pri registrácií prosím uviesť:

Názov Workshopu, Meno, Tel. číslo

„Telo je náš prvý domov“, Ako mi kedysi povedal môj duchovný majster. Práca s telom je práca so spomienkami a ranným detstvom. Väčšinu pohybových návykov sme si vytvorili v rannom detstve do 5rokov. Terapia Tancom je nástroj na prácu s týmito vzorcami. Vnútornú zmenu dokážeme spraviť zmenou pohybových vzorcov na fyzickej rovine. 

Keď na fyzickej úrovni zažijem novú skúsenosť. Nadobudnem nový vnem\vhľad. Vtedy sa mi to stáva vlastným. Je to moja pravda, pretože som to sám pozoroval a zažil. Telo je najjemnejší prostriedok ako sa dostať do prítomnosti da stavu TU a TERAZ!

Na zážitkovom sebaspoznávacom seminári vás prevediem pocitmi, spolu sa sústredíme na telo, na jeho múdrosť, čo nám hovorí. Budeme kombinovať jemné zážitkové techniky so slobodným intuitívnym pohybom za doprovodu hudby, ktorá sa na hlbokých úrovniach dotkne našej duše a transformuje naše životy. Necháme sa únašať hudbou, staneme sa hudbou.

Téma večera: HRANICE

Pomcou tela a tanca zažijeme ako to máme s hranicami vo svojom živote. Ako si vytvárame hranice? Máme vlastné hranice, ako reagujeme na hranice ostatných? Čo sú to vlastne hranice?

Cena: 25 Eur
kde: Lotus Joga, Kuzmányho 835/4, 811 06 Bratislava
Kapacita: 15 ľudí

Lektor: Martin Šatara
registrácie: majo@taneculice.sk